Hakkımızda - Oynapazar.com

Test

aboutKey
hakkımızda
Özel bir satış şirketiyle olan anlaşmamız sonucunda sizlere güvenilir bir şekilde hesap satışı sunuyoruz. Bizim Premium hesaplarımızın WEB Sitemizin hiç bir şekilde MOJANG , Steam , Origin , Ubisoft Şirketleriyle alakası yoktur. Fiyatlarımızın bu kadar düşük olma sebebi ise özel şirket ile anlaşma yapılarak toptan indirimli alım-satım yapmamızdır ve tamamen güvenlidir.
aboutDefend
Nasıl Güvenilir?
Alım-satım işlemlerinde, GoShopier tabanlı bir sistem kullanıyoruz. GoShopier, Tübitak destekli bir proje olup Türkiye'nin bireysel satış ödeme sistemlerinden biridir. 6 civarı banka tarafından desteklenmekte ve takip edilmektedir. Yaptığınız her ödeme taraflarınca kayıt altına alınmaktadır. GoShopier ve Bizzat sitemizde 128bit Comodo SSL Sifreleme bulunmaktadır. Sitemizin herhangi bir admin panel, veritabanı veya kredi kartı log kaydı yoktur. Log kayıtları GoShopier üzerinde tutulmaktadır. Bu sayede kartlarınızda güvendedir. Ayrıntılı bilgi için sağ altta sohbetten, site yetkilileriyle görüşebilirsiniz.
aboutTechnical
Garanti
Garanti kapsamları her oyuna göre değişmektedir. Oyunların garanti süreleri ürünlerde yazmaktadır. Yeni eklenen veya bilmediğiniz garanti kapsamlarını iletişim bölümünden ulaşıp sorabilirsiniz. Genel anlamda garantiler 14 gün ile süresiz arasında değişmektedir. Hesap tamamen sizin tarafınıza teslim edilip, tarafımızca düzeltilip, satılamayacak hale gelmesi durumunda iade kabul edilmez. Harici durumlarda iade talebinde bulunabilirsiniz.
aboutPartner
Ödeme Sistemi
GoShopier partnerliğiyle sitede satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Satın Al linklerimiz doğrudan bu satış alanlarımıza yönlendirilmektedir. Siz satın aldığınızda bize bildirim olarak dönmektedir. Admin size hesabınızı en yakın zamanda gonderecektir. E-mail veya Numaranızı vermeyi ihmal etmeyiniz aksi takdirde ödemenin size ait olduğunu kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz (Banka hareket döküm ve fatura dekontu istenir) . Siparişiniz onay aldiği zaman hesabınız verdiğiniz bilgilere yollanacaktır. Varsa referansınızı sipariş notuna "Referans: Numara , Mail" şeklinde yazınız. Kredi kartınız yoksa site sahibi ile iletişime geçip Iban üzerine ATM'den kartsız ödeme veya farklı bir ödeme yöntemi konuşabilirsiniz. Takas teklifinde bulunmayınız.